13.07.2024

Tento server používa cookies. Ak nesúhlasíte s cookies, pozerajte prosím na základe nariadenia EÚ iné stránky.

• Hľadá sa webmaster pre túto stránku. Informácie - mail dole. •

OZ YODA je v likvidácii. Server yoda.sk je zrušený. Server nss.yoda.sk je prenesený do nss.rg65.sk.

Ohlasy na grilovačku na Vývrati 2023

Po skončení tohoročnej akcie na Vývrati sme, ako inak, doma preberali dojmy a zážitky. Nie je to tak vždy, ale tentokrát prevládli tie pozitívne. 
Súťažiacich na pretekoch bolo tak akurát. Počasie (vietor) nič moc, ale dalo sa. Grilovačka dopadla snáď dobre - všetkým sa ušlo, a niečo aj trochu zostalo (na druhý deň som dojedal :-D ).   Najdôležitejšie však bolo, že bola na Vývrati zábava a rozchádzali sme sa v dobrej nálade. Osobne som sa snáď už od minuloročného Těrlicka toľko nenachechtal. Chvíľami som aj plachetnicu zabudol "kerovať". :-)  Pri debate ako obvykle, prišlo aj konštatovanie, že by bolo fajn napísať z akcie reportáž.  Ale kto? Náš najobľúbenejší "reportér" Oto už nechodí, mne už trochu s vekom dochádza  fantázia ...   
 
Keď druhý deň "pípla" správa od Jirku s odkazom na jeho parádne fotky zo súťaže, nadšene som ich preposlal na mailové adresy účastníkov.   
Súčasne som si dovolil  doplniť výzvu, či sa niekto nechce podeliť o dojmy z akcie, s tým, že by sa prípadne zverejnila ako reportáž na našej stránke.
 
Výzva padla na úrodnú pôdu a zareagoval opäť Jirka.  Jeho postrehy ma veľmi potešili ( aj zabavili ) a boli natoľko pozitívne, že som  zostal v rozpakoch, či toľkú chválu uverejniť.  Nebude to trápne ... ?  Nakoniec, po porade s "priateľom na telefone"  ( v skutočnosti pri pive na letnej terase :-) )  sme sa dohodli, že Jirkov príspevok by bola škoda nezverejniť. 
 
Koniec - koncov je to pekná pochvala pre Vás všetkých, ktorí sa "RG grilovačky" na Vývrati zúčastnili. Všetci, čo ste tam boli, ste prispeli k pozitívnemu priebehu akcie. 
Takže vďaka Jirko za krásne fotky aj milé slová. A vďaka aj Vám ostatným, že ste prišli, za pomoc aj dobrú náladu.
 
Stretneme sa na jeseň vo Veľkých Dvorníkoch. Gril už čaká... prípadne si zoberte aj plachetničky :-D .
 
A konečne sľúbený príspevok od Jirku CZE 03.
 
... Víte, že pořádám již spoustu let spolu s kamarády z klubu lodních modelářů Olomouc, zejména a hlavně s Jardou Sýkorou, kterého skoro všichni znáte, soutěže v Olomouci.
Takže vím, co to je, takovou soutěž uspořádat. Že to není jen ten den, že se pěkných pár hodin musí věnovat tomu, co bude. To nikdo nevidí. Nikdo nevidí to, jak je člověk  - pořadatel nervozní, aby všechno dopadlo, tak jak má, aby byli účastníci alespoň jakš - takš spokojeni! Že to nejde bez pochopení rodiny. A pak přijde závodní den. Sejdou se lidičky na břehu. Jezdí se. Jezdí se tak, jak počasí a podmínky dovolí. A myslím, že Petr a jeho pomocníci organizaci zvládli na jedničku!!!  A navrch, jako bonbónek, onen gril a masenko na něm!!!
 
Petře a ostatní. Gratuluju, děláte to dobře!!!  To, že byl na břehu klid a pohoda, že se nikdo nehádal, že vládl mír, to je naprostá bomba. A co je nade vše? To, že na břehu se objevuje u vás dorost !!! A ne jedna vlaštovka.  Děláte to dobře, děláte to skvěle. Prostě závody, kde si člověk oddychne (mimo pořadatele). Za to vám patří obrovský dík!
 
No, a teď to, co bych viděl jako negativum.  Myslím, že by nějaké to symbolické startovné mělo být.  Víte, neříkám to poprvé. Ale máte s tím výdaje, práci, tak alespoň něco by se vám mělo vrátit.
 
No a ještě dvě poznámky.
Fakt, ale fakt, příště toho Hyka do té lodičky neskládejte!!!  On se do dneška pořádně nenarovnal :-D :-D :-D .
 
 
A tu lanovku nahoru postavte, kdo to má pořád šplhat :-D :-D :-D
 
Takže ještě jednou - DÍKY VÁM!!!
 
 
 

Komentárov  

 
#1 ladous 2023-07-08 14:48
Sice jsem na akci nebyl, ale jen bych coby pořadatel jiných akcí ještě dodal, že největší bič si na sebe člověk uplete, pokud slíbí napsat reportáž do modelářského časopisu, nebo nedej bože do lokálních novin. To pak po akci namísto zaslouženého odpočinku začíná druhá směna.
 

You have no rights to post comments